O moskitierach

o-moskitierach

OKNA

Produkowane przez nas moskitiery wytwarzane są na indywidualne zamówienie, tj. pod konkretny wymiar. Mogą być montowane we wszystkich typach okien:

  • oknach PCV,
  • oknach aluminiowych,
  • oknach drewnianych.

RAMKI

Ramki moskitier naszej produkcji wykonane są z mocnych ekstradowanych profili aluminiowych, pokrytych lakierem proszkowym o wybranym przez klienta kolorze. Mocujemy je na całym obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej. bezinwazyjny sposób montażu oraz możliwość szybkiego zamocowania lub demontażu z okna. Moskitiera nie też ogranicza możliwości otwierania, zamykania lub uchylania okna, zachowując jego pełną funkcjonalność.

SIATKA

Siatka moskitier wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego w kolorze szarym. Włókna siatki łączone są metodą zgrzewania promieniami podczerwieni, co korzystnie wpływa na jej przejrzystość. Odpowiednio duże otwory siatki skutecznie zatrzymują owady, nie utrudniając jednocześnie cyrkulacji powietrza ani przenikania światła dziennego do pomieszczenia.

Moskitiery produkowane są w kolorach białym i brązowym oraz w kolorze oklein z siatką w kolorze stalowo szarym.

MONTAŻ

Instalacja i demontaż najprostszych moskitier ramkowych z naszej oferty nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Klient może wykonać ją samodzielnie! Montaż moskitier pozostałych typów, dla zagwarantowania ich skuteczności, trwałości i estetyki, warto powierzyć naszym fachowcom, znającym doskonale asortyment.

KORZYŚCI

Montowane w oknach i drzwiach moskitiery skutecznie chronią wnętrza pomieszczeń przed natrętnymi, stwarzającymi zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka owadami (zob. wstrząs anafilaktyczny po użądleniu) oraz unoszonymi przez wiatr zanieczyszczeniami z otoczenia, m.in. opadami z kwiatów, drzew i krzewów.

Skorzystaj podwójnie i zamów moskitiery na wymiar, nawet o …….% taniej niż u innych producentów!

Moskitiery.
Sprawdź, dlaczego warto!